Portu

Co nám umožňuje dosahovat
lepších výsledků

Nízkonákladovost

Velké náklady bank a fondů nakonec zaplatíte vy - ve vysokých poplatcích. V Portu žádné takové nenajdete. Využíváme moderní technologie, automatizujeme procesy a používáme nízkonákladové ETF. Vy tak platíte jen jeden nízký poplatek a získáváte větší výnosy pro vás.

Diverzifikace

Ne jen pár desítek titulů, jako v podílovém fondu. U Portu nakoupíte díky ETF tisíce akcií a dluhopisů naráz a výrazně tak snížíte rizikovost vašeho portfolia. 

Chytré investování

Automatická rebalance, měnové zajištění dle trží situace, propracovaná metodika umožňující investování bez emocí a další vychytávky, které jinde nenajdete. To vše přispívá k tomu, že vaše portfolio poroste rychleji než jinde. 

Pasivní přístup

Ukazuje se, že větší smysl než věštit budoucnost nebo sázet na jednotlivé tituly dává zaměřit se na růst trhů jako celku. Proto se držíme dlouhodobé investiční strategie a každý ví, jak a do čeho investuje. 


Čistá výkonnost Portu portfolií v jednotlivých letech


Průměrná roční čistá výkonnost Portu portfolií


Od založení Portu vydělalo akciové portfolio 8,6 % ročně

Děláme vše pro to, abyste dlouhodobě a konzistentně dosahovali lepších výnosů. Přitom se nemusíte bát vysokého rizika. Dokážeme ho držet nízko a investici vždy přizpůsobujeme individuálním potřebám každého z vás. 


Bez Portu

Investujete přes fondy? Pak pravděpodobně přicházíte o možné výnosy. Přes 90 % aktivně řízených podílových fondů totiž nedokáže překonat výkonnost trhu.* Kromě toho si často účtují vysoké poplatky, mají netransparentní podmínky a nižší diverzifikaci.
Pokud neinvestujete vůbec, vaše úspory trpí ještě víc. Kvůli inflaci ztrácí vaše peníze každoročně na hodnotě. Za pár let si za ně nekoupíte to, co dnes. Zboží v hodnotě 1 000 korun může za 5 let stát kvůli inflaci o 170 korun více. 

S Portu

V Portu to děláme jinak. Chceme, aby měl každý možnost zhodnocovat své úspory chytře a efektivně. Bez ohledu na výši investované částky nebo vaše zkušenosti necháme vložené peníze pracovat lepším a přitom jednodušším způsobem.
Investujeme takzvaně pasivně - do známých světových indexů. Tedy způsobem, který dosahuje dlouhodobě lepšího zhodnocení, než správa aktivní. Naše portfolia jsou toho důkazem. Svojí výkonností kopírují vývoj tržních indexů a dlouhodobě a konzistentně tak překonávají jiné investiční produkty.


Jak investovat s Portu

Portu nabízí různé druhy investování. Nejen pro začínající investory, ale i pro ty zkušenější. Prozkoumejte jednotlivé způsoby a vyberte jednu nebo třeba všechny služby z naší nabídky. 

Máte příjmy v eurech? Neřešte korunu, eliminujte měnové konverze a investujte v eurech do speciálně složených eurových portfolií nebo strategií. Moje portfólio aktualně k 02.11.2023 zisk od začátku !!


Moje portfólio aktualně k 11.05.2024 zisk od začátku !!Kolik investovat a kolik vydělám?

Nastavte výši vkladů a plánovanou délku investování a podívejte se, jaký vývoj investice můžete očekávat. 


Investování na Portu krok za krokem


Poplatky přehledně a transparentně

Portu nabízí několik investičních možností. Každá se hodí pro jiného investora a má svůj poplatek. Poplatky jsou roční a platí se každý měsíc 1/12 z 1%.


Využijte link, kde máte možnost ode mě získat 3 měsíce bez poplatků.


Spoustu informací, návodů a rad najdete i na blogu. 

Pořád nějaké novinky !!Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky